KURS KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Czasem w głowie pojawia się jakiś pomyśl, który powoduje, że nie potrafimy myśleć o niczym innym.
Ja od urodzenia mam tendencję do wymyślania biznesu na każdym kroku. Potrafię każdego dnia wpaść na kilka świetnych pomysłów, które można by zamienić w małe projekty lub wielkie korporacje. A wszystkim pomysłom towarzyszy pytanie – Jak sprawić być ludziom żyło się lepiej? Jako małe dziecko potrafiłam sprzedawać dziadkom i sąsiadom zimną lemoniadę na specjalnie stworzonym z koleżanką stoisku. Wiedziałam, że gdy jest lato jest to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy. Na obozach chciałam sprzedawać piasek i własny kawałek plaży innym dzieciom i wychowawcą – niestety nikt nie kupił. Wtedy wierzyłam, że każdy marzy o tym by mieć kawałek swojego miejsca na ziemi. A z czasem zaczęłam pracować nad projektem własnej firmy, który jest tak skomplikowany, że trudno to ogarnąć. Przez milion pomysłów, które mam w głowie i ograniczony czas kiedy mogę je realizować, 99,9% pomysłów przenoszę do kategorii „na potem” lub „do kosza”. Ale w tym roku pojawił się pomysł, który musiał zostać zrealizowany! Pomysł na stworzenie produktu, który łączy moją ogromną wiedzę, pasję oraz umiejętność tłumaczenia rzeczy trudnych w łatwy sposób! Pomysł, który miał się także przyczynić do spełnienia jednego z moich marzeń, czyli pomagania niemal nieograniczonej liczbie uczniów – bez  barier miejsca i czasu.


Skąd pomysł?

Świat idzie to przodu, a każdy którego mijamy na ulicy ma w ręce telefon. Czas przyśpiesza, a my chcemy mieć wszystko dostępne od razu. Postanowiłam stworzyć korepetycje z matematyki, które będę wpisywać się idealnie w obecne trendy. Każdy uczeń ma dostęp do wszystkich obowiązujących lekcji, a każda lekcja podana jest w sposób multimedialny i łatwy do zrozumienia. Wszystkie nagrane lekcje można odtwarzać na telefonie, tablecie i komputerze, wszędzie tam gdzie mamy dostęp do internetu.


Dla kogo jest przeznaczony kurs? 

Kurs jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych. Wkrótce mają pojawić się kursy dla uczniów liceów i techników. Korepetycje są przeznaczone przede wszystkim dla uczniów, którzy chcą lepiej zrozumieć matematykę! Czasem dzieciom podczas lekcji w szkole trudno się skupić, a gdy wracają do domu nie ma osoby, która była by im w stanie wytłumaczyć przerobiony materiał. Kurs jest odpowiedzią na tą potrzebę. Są też takie osoby, które potrzebują bardzo dużo powtórek by zapamiętać przerabiany materiał. Dzięki temu, że lekcje są nagrane można odtwarzać je bez ograniczeń – tak długo by w końcu wszystko zrozumieć! To też idealne rozwiązanie dla osób, których nie było w szkole. Kiedyś pożyczaliśmy od znajomych zeszyty i przepisywaliśmy to co ominęło nas w szkole. Teraz jeżeli nie ma Ciebie w szkole wystarczy napisać na klasowej grupie na Facebooku i ktoś wyśle Ci zdjęcia. Niestety sam fakt posiadania notatek i ich przepisania nie wiele daje, jeżeli chodzi o zrozumienie lekcji – a mając dostęp do kursu dodatkowo można posłuchać i zobaczyć jak tłumaczę każdą lekcję.

Jak działa taki kurs? 

Każdy kto wykupi kurs dostaje na podany Gmail dostęp do dysku Google, na którym znajdują się wszystkie filmy podzielone na działy i tematy. Każdy temat to osobny film. Wszystkie tematy zostały opracowane korzystając jednocześnie z podręczników kilku wydawnictw i opierając się na nowej podstawie programowej, dlatego bardzo często tematy są identyczne jak w podręczniku, a jeżeli brzmią lekko inaczej to nazwane są w taki sposób, by było wiadomo czego dotyczą. Uczeń sam korzysta z materiałów, w dowolnej kolejności. Dzięki temu może utrwalić materiał z wczorajszej lekcji – by być na bieżąco; powtórzyć wiadomości z całego działu – gdy przygotowuje się na sprawdzian lub zobaczyć jaka lekcja czeka go jutro – by na lekcji w szkole móc efektywniej pracować. Każdy kurs zawiera od 48 do 69 lekcji, co przekłada się na 10-15 godzin nagrań. Lekcje poprowadzone są w taki sposób, by przekazać całkowitą wiedzę, w jak najbardziej zrozumiały sposób! Znajduje się tam dokładne wytłumaczenie tematu, przykłady jak rozwiązywać zadania związane z tematem oraz kilka zadań domowych, by móc sprawdzić siebie samego.

Czy można jakoś przetestować kurs? 

Na mojej stronie internetowej pod opisem każdego z kursów, znajduje się jeden przykładowy film. Oprócz tego oferuję gwarancję satysfakcji – przez 48 godzin od dostania dostępu do kursu można zwrócić kurs i otrzymać całkowity zwrot pieniędzy. Jest to czas na to, by zapoznać się z kursem i zdecydować czy będziemy chcieli z niego korzystać! 😉

Gdzie można znaleźć informacje o kursach? 

Na mojej stronie internetowej: http://www.annazabinska.pl

Na Facebooku: https://www.facebook.com/annazabinska.official/

Na Instagramie: https://www.instagram.com/annazabinska_official/

Na Youtube: link