NASZE NOWE PROJEKTY

Na głowie małe zamieszanie – miliony spraw do ogarnięcia w związku z końcem wakacji i nie tylko. W naszym życiu pojawiają się pewne zmiany i trudności z którymi, trzeba sobie po prostu poradzić. A my ciągle próbujemy rozwijać się i działać jak najbardziej efektywnie. Rozpoczęłyśmy także pracę nad kolejnymi tematami na naszym blogu, które będę udostępniane w każde piątkowe popołudnie.

LUDZIE INSPIRACJI 

Podczas naszej pieszej pielgrzymki do Santiago de Compostela nauczyłyśmy się, że inspiracja to nie tylko to co my robimy, ale także to co robią inni. Patrząc na niektórych ludzi – krzyczy w sercu ” Ja też bym tak chciała!”. Nie ma tu ani grama zazdrości jest raczej czysta pasja i świadomość, że ktoś przetarł nam szlak – teraz nasza kolej. Słuchając historii  niesamowitych ludzi można nauczyć się ciekawych rzeczy, doświadczeń, a także zainspirować się i dopisać kolejne punkty do naszej listy marzeń. Chcemy by Droga Inspiracji była także miejscem, gdzie oprócz opisu naszych dokonań, będę pojawiać się historie ludzi, które potrafią zainspirować innych i sprawić, że kogoś życie zmieni się na lepsze. Jeśli chcesz podzielić się z nami i całym światem swoją historią – napisz do nas koniecznie! ( Na Facebooku lub drogainspiracji@gmail.com )

Przechwytywanie

EFEKTYWNE ŻYCIE 

Wiemy, że każdy z nasz na dokładnie 24 godziny dziennie i tylko od nas zależy jak je wykorzystamy! Ciągle pracujemy nad sobą – by działać lepiej, sprawniej i bardziej efektywnie. Chcemy ulepszać nasze życie w każdej możliwej sferze. W tej serii chcemy skupić uwagę przede wszystkim na zarządzeniu czasem, budżecie domowym, rozwoju osobistym, nowych nawykach, zdrowiu i relacjach międzyludzkich. Na naszym blogu będą pojawiać się oddzielne wpisy do każdego z tych tematów, gdzie będziemy dzielić  się naszymi trikami, wskazówkami i tym co sprawdza się w naszym przypadku.

Pierwsze wpisy się już pojawiły, możecie przeczytać o tym, jak zarządzać swoim czasem.


WARSZTATY CAMINO 

Nasza droga była dla nas tak niesamowitym i ważnym doświadczeniem życiowym, że chcemy opowiedzieć tą historię całemu światu. Chcemy pokazać, że niemożliwe nie istnieje i warto spełniać marzenia. Jeżeli się czegoś bardzo mocno pragnie to przy odrobinie wysiłku można to osiągnąć! Będziemy organizować krótkie warsztaty i spotkania w szkołach, parafiach i tam gdzie nas zaprosicie.

 

A.

Comments are closed.